Renovace vozidel

Naše společnost se také zabývá renovováním na nejvyšší úrovni. Spolupracujeme se špičkovými řemeslníky, kteří zachovávají tradici a postup renovování tak, jak vozy dříve přicházely na svět.

Na rozdíl od jiných společností, které se řadí mezi renovátory, nevyrábíme polorepliky. Každý materiál je autentický, každá součástka je opravena tak, aby nebylo pochyb o kvalitě a autenticitě daného vozu. Naši experti dokáží s přesností rozklíčovat vše co je na voze za dobu jeho života změněno, nahrazeno a modifikováno.

Jen díky 100% péči a odbornosti se z naší dílny dostávají zpět do automobilového života kusy, které by již jinak upadly v zapomnění, či prošly rukama "restourátorů", kteří vůz spíše znehodnotí. Vše pečlivě dokumetujeme, vycházíme z archivů jednotlivých značek, dokážeme zmapovat historii a minulost konkrétního vozu. Naše práce je pod přísným auditem expertů a znalců v oboru a je završena posudky od renomovaných nezávislých společností. Pokud máte zájem o renovaci Vašeho vozu, nechejte si od nás vypracovat nezávaznou nabídku.

Pro více informací nás kontaktujte

Pro další informace nás kontaktujte a sjednejte si individuální schůzku, kde Vás rádi provedeme naším vozovým parkem a informujeme o aktuálních příležitostech.